Resultat Arnaleikane

Tusen takk til elevar, foreldre, funksjonærar, dommarar og øvrige publikumarar som var på Arna idrettspark i kveld. Flott innsats av dei 102 elevane som deltok på 100m og liten ball. I alt var det 124 påmelde til skuleidrettsarrangementet.

Trykk LES MER for å se resultat

2022-09-07
Ove Leon Låstad

Resultat Arnaleikane 2022 (DNS= Did not start):

Starttid Heat Bane Trinn Stnr Fornavn Etternavn Skole 100m Liten ball
1800 1 1 1.kl. 1 Aksel Hauge Espevik Ytre Arna DNS DNS
1800 1 2 1.kl. 2 Andrej Petrovic Ådnamarka 42,69 13,41
1800 1 3 1.kl. 3 August Hansen  Valencia Lone DNS DNS
1800 1 4 1.kl. 4 Camilla  Sveen  Lone 44,60 9,02
1800 1 5 1.kl. 5 Ellinor  Eliassen Ådnamarka 24,90 4,85
1800 1 6 1.kl. 6 Even Rivenes Ytre Arna 32,75 13,78
1805 2 1 1.kl. 7 Even Ospehaug Borge Ådnamarka 19,57 11,94
1805 2 2 1.kl. 8 Jakob  Vik keles Ådnamarka 22,41 11,53
1805 2 3 1.kl. 9 Jan Ibrahim Ytre Arna DNS DNS
1805 2 4 1.kl. 10 Jurmante Butkeviciute Garnes DNS DNS
1805 2 5 1.kl. 11 Leonard Konings Lone 24,25 3,57
1805 2 6 1.kl. 12 Leonora Hundhammer Lone 24,35 3,20
1810 3 1 1.kl. 13 Mahmood  El-shanty Ådnamarka DNS DNS
1810 3 2 1.kl. 14 Malene Borge Ådnamarka 23,99 5,16
1810 3 3 1.kl. 15 Marina Vinita Bjørnør Hedenstad Lone 29,12 4,81
1810 3 4 1.kl. 16 Noah  Havstein  Garnes 25,50 6,25
1810 3 5 1.kl. 17 Nora Bliksås  Kvam Garnes 23,49 5,24
1810 3 6 1.kl. 18 Olav Johan Kjøndal Trengereid 21,10 14,34
1815 4 1 1.kl. 19 Savannah Siglevik Mjelde Lone 25,55 7,59
1815 4 2 1.kl. 20 Sidak Singh Ytre Arna DNS DNS
1815 4 3 1.kl. 21 Sine Aurora Sørås Lone 27,00 10,92
1815 4 4 1.kl. 22 Tiril Magnesen-Vevle Garnes DNS DNS
1815 4 5 1.kl. 23 Viktor Csiszer Lone 26,91 5,91
1815 4 6 1.kl. 24 Wiktor Lesniak Ytre Arna DNS DNS
1820 5 1 1.kl. 109 Cassandra Kversøy-Vikne Ytre Arna DNS DNS
1820 5 2 1.kl. 110 Ellinor Bratli Nordang Ådnamarka 26,88 4,46
1825 6 1 2.kl. 25 Aksel Brurås Bakken Garnes 20,90 9,93
1825 6 2 2.kl. 26 Amanda Myklebust Garnes 23,26 5,33
1825 6 3 2.kl. 27 Edvin Knutar Holmedal  Lone DNS DNS
1825 6 4 2.kl. 28 Filip Kjærland Ytre Arna 22,97 10,45
1825 6 5 2.kl. 29 Hannah-emilie  Pugh Jenssen Ådnamarka 22,77 7,46
1825 6 6 2.kl. 30 Ingeborg Tjelmeland Garnes 24,82 7,02
1830 7 1 2.kl. 31 Lovise Sævdal Koløy Ytre Arna 22,04 7,96
1830 7 2 2.kl. 32 Magnus  Havstein  Garnes 25,25 11,08
1830 7 3 2.kl. 33 Mathea  Nesse Blomdal Garnes 20,90 11,06
1830 7 4 2.kl. 34 Mathias  Vågenes Garnes 19,37 12,39
1830 7 5 2.kl. 35 Maya El-shanty Ådnamarka DNS DNS
1830 7 6 2.kl. 36 Nikolai  Boltryk  Lone 34,05 15,57
1835 8 1 2.kl. 37 Olivier Daszkiewicz  Ytre Arna 25,27 13,21
1835 8 2 2.kl. 38 Samuel Leksås Lothe Garnes 20,76 13,35
1835 8 3 2.kl. 39 Sander Østgulen  Lone DNS DNS
1835 8 4 2.kl. 40 Sigurd Ramstad Berggren Garnes 29,62 13,84
1835 8 5 2.kl. 41 Simon Jennek Ytre Arna 18,70 16,98
1835 8 6 2.kl. 42 Sondre Dagestad  Rørlien  Garnes 22,84 6,61
1840 9 1 2.kl. 43 Theo Eide Landsjø Lone DNS DNS
1840 9 2 2.kl. 44 Victor Olsen Humborstad Lone 23,43 11,83
1840 9 3 2.kl. 111 Kaja Hamre Ringstad Garnes 21,27 7,47
1840 9 4 2.kl. 112 Cassandra L. Søgnesand Lone 34,08 4,36
1845 10 1 3.kl. 45 Audun  Loftås  Lone DNS DNS
1845 10 2 3.kl. 46 Handan  Durmus Ådnamarka 20,82 10,80
1845 10 3 3.kl. 47 Iris Hansen  Oppedal  Garnes 22,32 8,97
1845 10 4 3.kl. 48 Karoline  Espevoll Eriksen  Ådnamarka 22,54 15,30
1845 10 5 3.kl. 49 Oskar  Engen Brakstad  Garnes DNS DNS
1845 10 6 3.kl. 50 Sander Johan Sivertsen Lone 17,23 20,20
1850 11 1 3.kl. 113 Ylva Lothe Fauske Garnes DNS DNS
1850 11 2 4.kl 117 Tilde Leistad-Halvorsen Garnes 20,15 12,65
1850 11 3 4.kl 118 Elisabeth Øye Ådnamarka 19,60 17,68
1850 11 4 4.kl 119 Line G Lundgren Garnes 19,58 13,53
1850 11 5 4.kl 120 Edvard Bratli Nordang Ådnamarka 16,94 19,02
1850 11 6 4.kl 121 Joel Hordnes Garnes 17,59 31,54
1855 12 1 4.kl 51 Guro Olsen Humborstad Ådnamarka DNS 13,80
1855 12 2 4.kl 52 Ingvild  Ryssdalsnes  Garnes DNS DNS
1855 12 3 4.kl 53 Jonas Olset Thunestvedt Ådnamarka 17,60 17,02
1855 12 4 4.kl 54 Julian Aasen Tunestveit  Trengereid 23,80 11,23
1855 12 5 4.kl 55 Kasper Eliassen Garnes 18,39 22,99
1855 12 6 4.kl 56 Kristian  Akselberg Opedal Ådnamarka 17,61 20,88
1900 13 1 4.kl 57 Lars Andreas Tjelmeland Garnes 20,45 19,63
1900 13 2 4.kl 58 Leander Ang Gurvin Sleire Garnes 18,27 12,63
1900 13 3 4.kl 59 Malvin Myklebust Garnes 18,56 15,26
1900 13 5 4.kl 60 MARCUS HELLA Garnes 21,11 15,03
1900 13 4 4.kl 130 Peter Marina Ådnamarka 17,31 25,44
1900 13 6 4.kl 62 Martin  Garnes  Garnes 16,95 29,55
1905 14 1 4.kl 63 Mathias Waldemarsen Ådnamarka 20,51 19,75
1905 14 2 4.kl 64 Maya Elena Hansen Ådnamarka 18,55 21,40
1905 14 3 4.kl 65 Nikolai Wefring Garnes 17,44 11,55
1905 14 4 4.kl 66 Rasmus  Eliassen Ådnamarka 20,37 20,30
1905 14 5 4.kl 67 Sander  Ospehaug Borge Ådnamarka 18,51 25,08
1905 14 6 4.kl 68 Sindre Rey Reigstad Lone 19,17 20,17
1910 15 1 4.kl 69 Sunniva  Hagelin Nybø Garnes 18,91 17,67
1910 15 2 4.kl 70 Tia Bliksås  Kvam Garnes 21,71 13,11
1910 15 3 4.kl 71 Vanessa Marie Wik Ådnamarka 17,58 17,85
1910 15 4 4.kl 72 Wiljar Davidsen Raa Ådnamarka 18,12 27,46
1910 15 5 4.kl 99 Ulrik Romslo-Paulsen Garnes 18,52 20,74
1910 15 6 4.kl 122 Ida Etterlid Garnes 19,25 17,47
1913 15B 1 4.kl 123 Leah Holm Holthe Ådnamarka 19,32 19,19
1913 15B 2 4.kl 131 Sidi Amadu Bah

Ådnamarka

19,22 17,49
1915 16 1 5.kl. 73 Astrid  Engen Brakstad  Garnes 20,45 17,91
1915 16 2 5.kl. 74 Emil Gundersen Kjeilen Ådnamarka 16,15 35,93
1915 16 3 5.kl. 75 Emilie Nesse Blomdal Garnes 18,46 21,52
1915 16 4 5.kl. 76 Haldor Eriksen Fagerhaug Ådnamarka 16,29 36,46
1915 16 5 5.kl. 77 Henrik Hansen  Oppedal  Garnes 18,58 13,15
1915 16 6 5.kl. 78 Jon Kornelius Garvik Garnes 18,83 14,31
1920 17 1 5.kl. 79 Liam Halstead  Ådnamarka 18,67 25,77
1920 17 2 5.kl. 80 Linus  Evensson Eknes Ådnamarka 17,79 20,83
1920 17 3 5.kl. 81 Noah  Reigstad  Ådnamarka 20,52 17,82
1930 17 4 5.kl. 82 Oda W. Iden Ådnamarka 15,91 26,29
1920 17 5 5.kl. 83 Vildan Durmus  Ådnamarka 20,49 8,99
1920 17 6 5.kl. 100 Johannes Hauso ådnamarka 19,70 21,28
1925 18 1 5.kl. 101 Karam  Naser Ådnamarka 19,78 24,75
1925 18 2 5.kl. 102 Ismael Omar Rimawi  Ådnamarka 22,58 22,78
1925 18 3 5.kl. 103 Ibrahim Omar Rimawi Ådnamarka 19,73 10,26
1925 18 4 5.kl. 104 Adrian Eide Ådnamarka DNS DNS
1925 18 5 5.kl. 105 Ezra Demirew Birru Ådnamarka 18,14 26,23
1925 18 6 5.kl. 106 Nikolai Lauritz Sletten Ådnamarka

18,43

30,68
1930 19 1 6.kl. 84 Benjamin  Haukeland Ådnamarka 17,14 31,59
1930 19 2 6.kl. 85 Edwin Eliassen Garnes 16,36 29,27
1930 19 3 6.kl. 90 Aaron André  Hansen Ådnamarka 17,03 15,07
1930 19 4 5.kl. 107 Noah Nøkling Sæle ådnamarka 18,71 10,51
1930 19 5 5.kl. 108 Viljar Aarland Ådnamarka 18,65 18,45
1930 19 6 5.kl. 114 Sofie Lothe Fauske Garnes 17,59 15,91
1935 20 1 6.kl. 86 Henrietta Csiszer Ytre Arna 24,00 11,75
1935 20 2 6.kl. 87 Maia  Loftås  Lone DNS DNS
1935 20 3 6.kl. 88 Marie  Ryssdalsnes  Garnes DNS DNS
1935 20 4 6.kl. 89 Sigrid Lill Ramstad Berggren Garnes 17,99 13,66
1935 20 5 6.kl. 115 Malene Tenden-Vie Ådnamarka 17,54 14,93
1940 21 1 7.kl. 91 Andreas Sandin Ådnamarka DNS DNS
1940 21 2 7.kl. 95

Lars-Andreas 

Elvenes Jenssen Ådnamarka 15,93 21,69
1940 21 3 7.kl. 97 Markus  Minde Ådnamarka 17,91 35,48
1945 22 1 7.kl. 92 Hanne Prestegård Garnes 16,43 17,68
1945 22 2 7.kl. 93 Julianne Brusdal Gangdal Garnes 17,61 19,14
1945 22 3 7.kl. 94 Kine Hisdal Johannessen  Garnes 16,74 23,50
1945 22 4 7.kl. 96 Maia Kristin  Sveri Fredheim  Lone 20,29 DNS
1945 22 5 7.kl. 98

Sigurd

Hagelin Nybø Garnes 17,77 22,47
1945 22 6 7.kl. 116 Jenny Tenden-Vie Ådnamarka 16,74 22,87

 

Kalender

Desember
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

07.12.2022
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

18.01.2023
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

08.02.2023
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

01.03.2023
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass