Klubbrekorder

Klubbrekorder utendørs pr. 12.02.2024 - Menn senior  
100m 10.71 Sondre Faugstad Amundsen Prestfoss, 23.08.19
200m 21.58 Sondre Faugstad Amundsen Prestfoss, 24.08.19
400m 48.02 Jon Are Sundland Odense, DEN, 22.08.98
800m 1:49.56 Jon Are Sundland Steinkjer, 13.08.00
1000m 2:28.2 Lars Ove Strømø Fana, 06.10.81
1500m 3:38.76 Lars Ove Strømø Oslo/Bislett, 27.07.85
1 eng. mil 3:59.10 Lars Ove Strømø Koblenz, GER, 28.08.85
3000m 7:56.29 Lars Ove Strømø Trondheim/Le, 21.05.85
5000m 13:47.56 Lars Ove Strømø Oslo/Bislett, 20.05.86
10000m 29:46.0 Johannes Rosvold Trondheim/Le, 26.09.90
110m hekk 15.03 Martin Roe Arona, ESP, 09.06.19
200m hekk 25.11 Ørjan Vie Fana, 16.09.98
400m hekk 53.28 Ørjan Vie Fana, 19.06.99
3000m hinder 9:08.3 Torgeir Markhus Oslo/Stovner, 29.06.83
Høgde 2.05 Bård Inge Bø Fana, 07.07.99
Høgde u/t 1.63 Kjell Martin Bergesen Laksevåg, 13.01.89
Stav 5.50 Eirik Greibrokk Dolve Göteborg, SWE, 03.07.15
Lengde 7.61 Martin Roe Berlin, GER, 07.08.18
Lengde u/t 3.26 Kjell Martin Bergesen Ask, 27.01.92
Tresteg 14.34 Martin Roe Bodø, 16.08.09
Kule 17.90 Arngeir Syversen Sandnes, 13.06.90
Diskos 53.58 Kjell Ove Hauge Bergen/Sk, 28.04.90
Slegge 65.21 Bjørnar Halvorsen Modum, 30.05.02
Spyd 66.72 Martin Roe Byrkjelo, 14.08.11
10-kamp 8228 Martin Roe Firenze, ITA, 27-28.04.18
(10.82-7.53-15.46-1.92-49.78/15.15-48.26-4.75-66.64-4:40.97)
       
4x100m 43.92 Roy Klaussen, Frode Holdhus, Trond Hellem Bø og Jon Are Sundland Fana , 05.06.95
4x200m 1:32.2 Harald Jeremiassen, Roar Fosse, Frode Holdhus og Vidar Rolland Fana, 18.09.91
4x400m 3:20.82 Ørjan Vie, Arild Solheim, Jan Erik Thorkildsen og Jon Are Sundland Moss, 31.05.98
4x800m 8:01.4 Geir Nordbø, Jan F. Seim, Vidar Rolland og Torgeir Markhus Sogndal, 16.09.79
4x1500m 16:00.76 Helge Kåstad, Brigt Strømmen, Geir Nordbø og Harald Dyngen Hønefoss, 09.06.85
1000m st. 1:56.54 Frode Holdhus, Terje Engebretsen, Arild Solheim og Jon Are Sundland Ravnanger, 02.08.98
Klubbrekorder utendørs pr. 12.02.2024 - Kvinner senior
100m 12.1 Tone Rolland (Enger) Hamar, 10.09.72
_ 12.11 Julie Viken Lillehammer, 19.06.16
200m 24.34 Irene Høvik Helgesen Göteborg, SWE, 24.06.08
400m 52.95 Irene Høvik Helgesen Trondheim/St, 20.07.08
800m 2:09.15 Bente Landøy Tønsberg, 22.08.00
1000m 2:59.0 Anne Kristin Iversen Knarvik, 23.09.84
1500m 4:21.13 Bente Landøy Oslo/Bi, 20.06.00
1 eng. mil 5:17.11 Vilde-Sofie Torvund Indre Arna, 01.08.22
3000m 9:12.24 Bente Landøy Göteborg, SWE, 03.08.00
5000m 15:52.23 Bente Landøy Lapinlathi, FIN, 16.07.00
10000m 32:57.3 Bente Landøy Watford, GBR, 22.07.00
100m hekk 13.67 Lene Secher Myrmel Oslo/Bi, 13.06.13
200m hekk 28.66 Lene Secher Myrmel Fana, 16.09.09
400m hekk 62.05 Brit Ingrid Reigstad (Birketveit) Ravnanger, 10.08.96
3000m hinder 11:26.31 Nora Midttun Oslo/Bi, 26.08.18
Høgde 1.72 Hilde Kaland (Kongsrud) Fana, 15.09.94
Høgde u/t 1.40 Kjersti Janne Knutsen Marikollen, 13.02.87
Stav 3.40 Lene Secher Myrmel Fana, 21.07.06
Lengde 6.08 Lene Secher Myrmel Tel Aviv, ISR, 27.06.10
Lengde u/t 2.70 Hilde Kaland (Kongsrud) Stange, 01.02.97
Tresteg 12.73 Hilde Kaland (Kongsrud) Byrkjelo, 13.07.97
Kule 15.12 Matilde Roe Ogden/UT, USA, 15.05.21
Diskos 54.85 Matilde Roe Las Vegas/NV, USA, 17.04.21
Slegge 56.45 Ingelin Bareksten (Halvorsen) Slidrebrenno, 24.06.04
Spyd (ny type) 49.56 Matilde Roe Phoenix/AZ, USA, 24.04.21
(gammel type: 47.97 Hilde Kaland (Kongsrud) Middlesbrough, GBR, 14.06.98)
7-kamp 5511 Lene Secher Myrmel Tel Aviv, ISR, 26-27.06.10
(13.82-1.66-11.02-25.74/6.08-37.47-2:22.32)
10-kamp 5377 Lene Secher Myrmel Ski, 02-03.09.06
(12.9-20.24-3.03-24.14-63.2/15.2w-5.48w-8.32-1.40-6:09.5)
4x100m 49.58 Anette Lekve, Camilla Isaksen (Tveitå), Vibekke Kjellesvik og Fiona Vaular Porsgrunn, 27.05.89
4x200m 1:47.5 Jane Henriksen (Ellertsen), Tone Rolland (Enger), Ann Kristin Herland og Rita Høysæther Åstveit, 06.07.76
4x400m 3:58.28 Nina Breyholtz, Elisabeth Knudsen, Ingrid Sture og Brit Ingrid Reigstad (Birketveit) Ørsta, 01.06.97
4x800m 9:47.0 Siw Merethe Voldsund, Ruth Brusdal, Torill Norheim og Anne Kristin Iversen Fana, 26.05.84
1000m st. 2:15.18 Julie Viken, Agathe Holtan Wathne, Lene Secher Myrmel og Irene Høvik Helgesen Tønsberg, 25.08.13

Kalender

April
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

18.04.2024
Inspirasjonsturne med HFIK og Trond Mohn Games

18:00 - 20:00

Øyrane Torg

25.04.2024
Arna kastkarusell-1

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

20.05.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass